מילוי קמטים

דף הבית >> מילוי קמטים

מילוי קמטים, החלקת קמטים וקימטוטים .
מילוי קמטים באמצעות שימוש בטכניקות מתקדמות מובילות וחדשניות ע"י מומחית למילוי קמטים בפנים, העלמת קמטי הבעה, מילוי קימטוטים,  קמטים סביב העיניים ועוד.

חומצה היאלרונית

יש לה מספר שמות מסחריים, של כמה יצרנים שונים (רסטילן מטרידקס סרגידרם ועוד) חומצה הנמצאת בגופנו באופן טבעי.
בהזרקות החומצה משתמשים בחומר אשר שוכפל בצורה סינטטית במעבדה ולכן הוא נחשב לחומר בטוח.

החומצה שייכת לחומרים המתפרקים ולכן העלמת קמטים בשונה מהחומרים הקבועים היא איננה לתמיד. זמן השפעתה משתנה מיצרן ליצרן (יפורט בהמשך).


החומצה ההיאלורונית משתמשת במים אשר נמצאים בעורנו על מנת למתוח את הקמט ולהעניק לו מוצקות, חומר המילוי (החומצה ) מגיע בצורת ג'ל שקוף.
קודם להזרקת החומצה מבצע הרופא הרדמה מקומית,לאחר פרק זמן קצר ולאחר שהאזור המטופל רדום,מזריק הרופא את החומצה לתוך הקמט/שקע/שפתיים. מיד לאחר ההזרקה למילוי הקמטים אפשר לחזור לפעילות מלאה .בתום הטיפול אין לשתות משקאות ומאכלים חמים וכמו כן יש להימנע מעישון.

תופעות לוואי לאחר מילוי קמטים אשר עלולות להופיע הן אדמומיות,נפיחות,שטפי דם מקומיים-כל אלו נעלמים לאחר מספר ימים.

חומרי מילוי קמטים מתפרקים בשימוש "פרפקט"

אבולנס-חומר הזרקה ממקור קולגן אשר מיוצר בישראל ומאושר לשימוש ע"י משרד הבריאות הישראלי.
התוצאה הרצויה נשמרת לתקופה של עד שנה וחצי EVOLENCE קבע סטנדרטים חדשים לעמידות לאורך זמן של טיפולי קולגן.טכנולוגיית GLYMETRIX הרשומה כפטנט מעניקה תוצאות יחסית לתקופה ארוכה!
"אבולנס", המבוסס על חלבון קולגן ופותח בארץ על ידי חברת הביוטכנולוגיה קולבר, מאפשר להזריק לגוף קולגן הנטמע בטבעיות וללא תופעות לוואי. החומר אינו צורב, לא מעורר גירויים ולא דורש אלחוש כלשהו. כל זאת הודות לרעיון פשוט לכאורה: חיקוי התהליך הטבעי של היווצרות הקולגן בגוף באמצעות טכנולוגיה שנקראת גלימטריקס. התוצאה - חומר שעולה בקנה אחד עם המערכת החיסונית של הגוף, ועל כן אין צורך לערוך בדיקות מקדימות לבירור רגישות, כמקובל לגבי חומרים אחרים.
"אבולנס" ממלא קמטים ומתקן פגמים בעור, והשפעתו ניכרת בעור במשך 18 חודשים ויותר. אף זה יתרון מובהק שלו על חומרים אחרים. הוא משכך וממלא את קמטי האורך והרוחב בפנים - במצח, מעל לשפתיים ובשיפולי האף לעבר הסנטר. הקמטים מסמנים ממילא את אותם מקומות שבהם חסר קולגן, והתוספת ממלאה ומתפיחה. הקולגן שנוסף משתלב במקום הרצוי ואינו "מטייל".
EVOLENCE מבוסס קולגן ,אשר הוכח כמוצר בטוח ביותר לאורך שני העשורים בהם משתמשים בו כטיפול בהזרקה למטרות אסתטיות.

רדיאס- חומר הזרקה יחסית חדש נפוץ מאוד בארה"ב מורכב מקלציום הידרוקסיל אפטיט סינטטי המצוי בתוך ג'ל מימי.חומר מילוי חדש, היפואלרגני, המורכב מסידן סינטטי המצוי בתוך ג'ל מימי.
הסידן הסינטטי מכיל מינרלים דומים לעצמות ולשיניים, נוסה במחקרים קליניים רבים והוכיח בטיחות ויעילות בתקופה של מעל 7 שנים.
משך תיקון הקמטים המטופלים ברדיאס הוא כשנתיים. משך התיקון משתנה ותלוי בגיל המטופל, סוג העור, סגנון החיים ותנועת השרירים באזור ההזרקה.

רסטילן- הינו ג'ל העשוי מחומצה היאלורונית טהורה, חומר המצוי באופן טבעי בגופינו.
חומצה היאלורונית קושרת אליה מים, מספקת לחות והיא זו המעניקה את הנפח לעור.
עם הגיל הולך ופוחת תהליך ייצור החומצה ההיאלורונית בגופנו.
הזרקה פשוטה שלרסטילן ממלאת את אבדן הנפח בעור ומשפרת את מראך על ידי יצירת שפתיים מלאות והעלמת קמטים. רסטילן מאושר לשימוש ע"י ה FDA וקיים כ 10 שנים בהם נעשו בו יותר מארבעה מיליון טיפולים ביותר מ-70 מדינות בעולם.
רסטילן הוא חומר מילוי הקמטים המוביל בעולם.אחד היתרונות הבולטים של מוצרי רסטילן)פרלן,ליפ,ויטל,סאב קיו)הוא אורך טווח הפעילות שלהם בין 10 חודשים לשנה וחצי, אך לא הקביעות.דבר זה תלוי בגורמים רבים, כגון: גילך, סוג עורך, סגנון החיים ופעילות השרירים, אך גם בטכניקות ההזרקה. כשהג'ל מתפרק, המים תופסים את מקומו. ככל שהג'ל נעשה פחות סמיך, כך הוא יכול להשתלב במים בצורה טובה יותר. עובדות אלו הן הסיבות העיקריות שמוצרי רסטיל והינם ארוכי טווח אך לא לצמיתות. הג'ל קושר מים ובדרך כלל נשאר בעור זמן רב. לעומת זאת, מוצרים אחרים המכילים חומצה היאלרונית בלתי מיוצבת, נשארים בעור רק ימים מעטים או לכל היותר מספר שבועות. יתרון חשוב נוסף נעוץ בכך שהמוצרים אינם מיוצרים מן החי, ולכן אין כל סיכון של העברת מחלות או חשש לתגובות אלרגיות בקרב לקוחות הרגישים למזון כגון: בקר עוף וביצים.הטיפול במוצרי רסטילן יעיל וארוך טווח. השגת המראה הנחשק הינה קלה ומהירה והתוצאות מיידיות. אין צורך בבדיקה מקדימה, הטיפול אורך מספר דקות ובסיומו חוזרים מיידית לשגרה.
במהלך הטיפול מזריקים ג'ל קריסטלי שקוף לתוך העור בכמויות קטנטנות באמצעות מחט דקה במיוחד. הג'ל המוחדר מעניק נפח טבעי ומחליק את הקמטים. יש ביכולתם של מוצרי רסטילן להתמזג עם הרקמות ולאפשר מעבר חופשי של אלמנטים קיימים, כגון: חמצן והורמונים לתוך מרכיבי הג'ל. התוצאה - עור בריא בעל מראה טיבעי.

מטרידקס-"מטרידקס" הוא הידרוג'ל מורכב שמשתמשים בו בתחום של רפואה אסתטית עכשווית על מנת " להחליק " קמטים שטחיים באזור אף עליון, שפם עליון, בצידי הפה ועניים, קמטים סביב האף. חומר זה מאפשר שיקום של נפח עור ועיצוב צורת הפנים.כל המרכיבים של המטרידקס אינם גורמים לתגובות אלרגיות ואפקט מילוי הקמטים נמשך כ-14 חודשים.

פיוריג'ן- חומצה היאלורוניות התוצאה הרצויה נשמרת לתקופה של כשנה.

האם יש צורך בבדיקה מקדימה לפני טיפול הזרקת חומרי המילוי?

כל החומרים המוזכרים לעיל הם חומרים טבעיים,ותודות לטכנולוגיה המתקדמת והייחודית הם מסוגלים לחכות את תכונות החומרים הטבעיים אשר נמצאים בעורנו! לכן,בעוד שעשויה להתרחש תגובה אלרגית, הרי שהיא נדירה ביותר!

האם אפשר לחשוף את האזור שעבר מילוי לאור שמש או לקור קיצוני?

במהלך מספר הימים הראשונים לאחר הטיפול בחומרי המילוי לטיפול בקמטים יש להימנע מחשיפה לטמפרטורות קיצוניות או לקרינת שמש חזקה,כדי להפחית את הסכנה לדלקת.בחלוף הימים הראשונים ניתן לבצע את הפעילות היום-יומית הרגילה ללא מגבלות וללא צורך בכל טיפול נוסף.

חומרי מילוי קמטים קבועים בשימוש "פרפקט"

חומר הביואלקמיד נמצא כבר מספר רב של שנים בשימוש קליני באירופה וקיבל לאחרונה אישור של ה- FDA לשימוש בארה"ב.
הביו אלקמיד נחשב היום בטרנד ההזרקות למילה האחרונה ב טיפולי מילוי קמטים ובטיפול עיצוב השפתיים.

מהו ביואלקמיד ומה תפקידו לגבי מילוי קמטים ?

הביואלקמיד הוא חומר סינתטי במרקם ג'ל אשר מורכב מ- 97% מים ו- 3% חומר פולימרי סינתטי בשם פוליאלקיל-אימוד וכאשר הוא מוזרק לאזור המטופל הוא יוצר סביבו מעטפת (כשישה שבועות ממועד ההזרקה) אשר גורמת לאזור המטופל לשיפור משמעותי ביותר.

בחומר הביואלקמיד משתמשים לצורך מילוי קמטים עמוקים מתחת לאף, בין הגבות, מילוי קמטים מעל השפה העליונה, עיצוב כולל מילוי עצמות לחיים, עיצוב הסנטר, מילוי שקעים גדולים בכל אזור בגוף כדוגמת ישבן, חזה, ידיים, אף ובעיקר מילוי ועיצוב השפתיים (נעשה באמצאות הביואלקמיד ליפס). יש לציין כי החומר שייך לקבוצת החומרים הלא מתפרקים (הוא אינו מתמוסס) ומשך השפעתו היא בין 5-8 שנים אך עם זאת יש לקחת בחשבון שהרקמות ממשיכות להזדקן ולכן הקמטים ממשיכים להעמיק ויתכן כי בעתיד הרחוק יהיה צורך לבצע הזרקה נוספת.

אופן הטיפול במילוי קמטים וקימטוטים בחומר קבוע הלכה למעשה :

קודם להזרקת הביואלקמיד מבצע הרופא הרדמה מקומית או משתמש במכשיר הקפאה בלעדי למדיקארט.
לאחר פרק זמן קצר ולאחר שהאזור המטופל רדום מזריק הרופא את הביואלקמיד לתוך הקמט /שקע / שפתיים ולאחר פרק זמן קצר נוסף מעצב באמצעות האצבעות את האזור לקבלת מראה טבעי .

על מנת שנפחית את הסיכון לזיהום באופן משמעותי יש ליטול אנטיביוטיקה לתקופה של מספר ימים מיד לאחר ההזרקה.

יתרונות מילוי קמטים :

מאפשר למלא קמטים וקימטוטים חסרים גדולים,יוצר מראה טבעי,החומר רך למגע ומשתלב מצוין עם רקמת העור,ניתן להוציאו באופן יחסית בצורה קלה,אינו מייצר תגובות אלרגיות.

חסרונות מילוי קמטים :

באחד מ-300 מטופלים עלול להיווצר זיהום באזור המוזרק, אדמומיות ונפיחות הנמשכת מספר ימים לאחר ההזרקה.

לייבסיטי - בניית אתרים