לבחור את הדרך הטובה לכם להסרת שיער

דף הבית >> מאמרים >> לבחור את הדרך הטובה לכם להסרת שיער


הסרת שיער באינפרא אדום - לבחור את הדרך הטובה לכם להסרת שיער

כמו בכל דבר בחיים, גם בטיפולי הסרת שיער, יש אנשים אשר בוחרים את הדרך שלהם, הדרך הנוחה והמתאימה להם ואיתה הם הולכים לאורך כל הדרך. אין זה אומר שזו השיטה הטובה ביותר, ואין זה אומר שזו השיטה היחידה שיכולה להיות טובה להם, אך אלו אינם מעוניינים להכיר שיטות אחרות, אלא את השיטה הטובה שלהם.

טיפול הסרת שיער, יכול להתבצע בדרכים שונות. עם זה באופן ביתי, ועם זה בטיפול רפואי ממושך. הכל נובע מאופי צמיחת השיער, אופי השיער עצמו ומהרצון של המטופל לשים סוף לצמיחת השיער שעל גופו. מכאן נובע האופן בו יבחר המטופל את דרך הטיפול שלו להסרת שיער מן הגוף או הפנים.

יש כאלו שמסתפקים בהסרת שיער באמצעות מכשיר גילוח או סכין גילוח. אלו כמובן לא מסירים את כל שיער גופם, אלא מסתפקים בהסרת שיער מן הפנים. מה שאומר, גילוח זקן, שפם וזהו. עבור מי שאין לו בעיה של צמיחת שיער גסה, או עבור מי שמוכן לחיות עם השיער שעל גופו, זה אמור להספיק. מדובר בשיטה יעילה בסך הכל, שתמיד נמצאת בהישג יד.

יש מי שכן מעוניין להסיר שיער מגופו או מפניו, ובוחר בשיטה מתקדמת יותר, כמו הסרת שיער בלייזר, על מנת להסיר את השיער מן הגוף. מדובר בשיטה הדורשת זמן, וסבלנות. אך יש לציין שאין מדובר בשיטה כואבת או מפחידה ומכאן שאין היא מצריכה אומץ רב. בסוף התהליך הגוף יהיה חלק ונקי משיער.

שיטה אחרת, שאומנם מוכרת אך זוכה לפחות "כותרות", היא הסרת שיער באינפרא אדום. יש אנשים שמעדיפים שיטה זו על פני שיטת הלייזר. מדובר בשיטה יעילה יותר, שכן היכולת שלה להסיר כמות שיער רבה בבת אחת, היא רבה יותר. גם שיטה זו דורשת מן המטופל, זמן וסבלנות, אך בסוף הטיפול, התוצאות הן בהתאם.

כל שיטה בה נבחר להסיר שיער, צריכה להיות טובה עבורנו ולגופנו. אסור שהיא תיבחר בגלל לחץ חברתי, אלא אם מדובר בהמלצה של רופא עור. בטרם ניגשים לטיפול הסרת שיער (שאינו גילוח פנים רגיל), יש לפנות לרופא עור ולבקש את הצעתו. הרופא יבחן את עור הגוף ואופי השיער, ורק אז יקבע איזה סוג טיפול, אם בכלל, מתאים לנו.

 
   

לייבסיטי - בניית אתרים