הסרת שיער

דף הבית >> הסרת שיער

פרפקט - שרותי אסתטיקה רפואית, מציעה טיפולי הסרת שיער לצמיתות, בטכנולוגיות מתקדמות ומובילות המותאמות באופן אישי לכל לקוח/ה בהתאם לסוג השיער, צפיפותו וגוון העור. מתוך הבנה כי לא כל שיטה מתאימה לכל אדם וכי רק ע"י מגוון של פתרונות ניתן להבטיח טיפול מושלם לכל מטופל.

המכשיר מותאם ע"י אנשי מקצוע בתחום ומאושר ע"י משרד הבריאות ומכוני התקנים.

אנו ב"פרפקט" מאמינים בתוכנית הטיפול,

בשרות ביחס האישי.

פגישת ייעוץ ואבחון ללא תשלום.

טיפולי הסרת השיער  מבוצעים ע"י מטפלות מוסמכות שעברו הכשרה של משרד העבודה ויצרני המכשירים, בעלות וותק של שנים רבות בענף.

רבים חשים שיש להם בעיה משמעותית מבחינת שיעור.שיעור האנשים הרוצים להסיר שיער גבוה אף יותר מכך .ישנם מספר מצבים שהמשותף לכולם הוא עודף שיעור :
היפרטריכוזים - עודף שיעור.
הירסוטיזם-צמיחת שיער  גס וטרמינאלי באיזורים האופייניים לגברים .FERRIMAN ו-GALOWAY
פיתחו שיטת ניקוד להערכת הבעיה . נלקחים 9 אזורים של שיעור . כל איזור כזה מקבל ציון בין 0 ל-4 כשסך הנקודות מגיע ל-8 או עובר אותו האבחנה הינה הירסוטיזם . עפ"י ההגדרה זו לכ-5% מכלל הנשים בארה"ב יש הירסוטאיזם.
הסיבות יכולות להיות לעיתים , עקב עודף פעילות הורמונלית זכרית:בעיה בבלוטת יותרת הכליה(אדרנל), מוחית(היפופיזה), שחלתית (PCO- שחלות פוליציסטיות) או כתוצאה משימוש חיצוני בהורמונים זכריים או סטרואידים.
ברוב המקרים הסיבה היא רגישות יתר להורמוני מין זכריים, הנובעת מסיבות תורשתיות.
התסמונת הקלינית: לנשים - עודף שיעור על הפנים, חזה, בטן תחתונה, רגליים.
לגברים - כתפיים, גב ואוזניים.

אין אינדיקציה רפואית להסרת שיער בלייזר. האינדיקציה היחידה היא רצון המטופל.

מבנה העור:
העור בנוי משכבות של תאים: השכבה החיצונית ביותר-אפידרמיס היא שכבת הקרן שבנויה מתאי עור מתים ומכילה חלבון ושומנים. לאחריה ישנם שכבות תאים של העור. דרך האפידרמיס יוצאות השערות ויוצאים פתחי הניקוז של הזיעה. הדרמיס - שכבת הביניים מכילה בעיקר רקמת חיבור שתפקידה למצק את העור.המבנים שנמצאים בה הינם בלוטות זיעה, שורשי השערות, בלוטות חלב, כלי דם המזינים את המבנים השונים שם(שערות, בלוטות זיעה, תאי עור), עצבים המבחינים בחום ובלחץ, שריר זוקף שערה, השכבה הזו בנויה בצורת גלים כאשר שורש השערה בולט כלפי השכבה התחתונה יותר-ההיפודרמיס. ההיפודרמיס הינה שכבה שבנויה בעיקר מרקמת שומן. תפקידה לבודד את הגוף מהעלם החיצוני בעיקר מבחינת פגעי טבע, כגון חום וקור.
לכל שערה יש 3 אזורים שונים: השורש נמצא בקרבת שריר זוקף השערה.הצוואר נמצא מעליו וגוף השערה עצמה. תאים בעלי יכולת לבניית שערות נמצאות באזור השורש ובקרבת הצוואר של השערה. אזור זה עשיר גם בתאי צבע.
את שורש השערה מזינים כלי דם-עורק ווריד. שורש השערה נמצא כ-4 מ"מ מתחת לשטח פני העור. בחלק מהאנשים השורש נמצא עמוק יותר.

לעובר לפני לידתו יש שיער רב על גבי העור: השיער הוא רך, חסר צבע ונושר מאליו בגיל 7-8 חודשים.
השיער הזה נקרא "לנוגו". לתינוק הנולד יש 2 סוגי שערות: שיער בהיר ורך שלעיתים רחוקות מגיע לאורך מעל 2 ס"מ - VELLOUS ושיער טרמינאלו, המכיל צבע, שיער עבה יותר. אין חלוקה דיכוטומית בין השערות ורוב שיער גוף התינוק נע בין 2 סוגי שערות אלו.
שורשי שערות שמצמיחות שיער רך וחסר צבע יכולים במשך השנים להצמיח שיער טרמינאלי. הדבר מתרחש בגיל ההתבגרות בשיער הגוף המושפע מהורמוני המין ובעיקר מהזכרים(שיער הפנים, מפשעות, בית שחי). דוגמא הפוכה לכך היא שיער טרמינאלי מראשו של הגבר שנושר ובמקומו צומחות שערות עדינות כשל התינוק.
העובדה המפליאה ביותר היא המחזוריות של שורש השערה. כשהשערה מגיעה לאורך מסוים היא נושרת. לאחר נשירה זו מתחיל מחזור התפתחות חדש:
השלב הפעיל(אנאגן)-צמיחת שערות, הארכת השערה.
שלב המנוחה(קטאגן)-השערה מפסיקה לצמוח.
שלב הפסקת הגדילה(טלוגן)-השערה נושרת.
משך השהות בכל שלב משתנה מאזור לאזור. בשיער הראש, למשל, האנאגן יכול להמשך 3-8 שנים. הקטאגן 3-7 שבועות והטלוגן 3-6 חודשים. בכל שטח נתון בכל אזור בגוף, השערות נמצאות בשלבים שונים של התפתחות. בשיער היד לדוגמא, ניתן למצוא שערות באנאגן ובטלוגן. היחס בין השלבים השונים משתנה בין האזורים.

כמובן, כשמסירים שיער חשוב "למצוא" את השערה בשלב האנאגן ובוודאי שלא בשלב

הקטאגן, כדי שהטיפול יהיה יעיל ולא יינתן על שערות שנחות.

בחירת המכשיר העדיף לכל מטופל נעשית בהתאמה אישית ע"י הרופא המטפל ולוקח בחשבון את סוג העור וצבעו: עור בהיר מתאים לכל המכשירים. עור כהה מתאים ל-SLP. צבע השערה עומקה וניסיון בטיפולים קודמים.
אבחון סוג העור נעשה ע"י הסוגים של פיצפטריק, בחשיפה לשמש:
1. עור בהיר, נכווה בקלות תמיד. לעולם לא משתזף.
2. עור בהיר, נכווה בקלות כמעט תמיד. לעיתים רחוקות משתזף.
3. עהוא באלחוש מקומי. שינוי צבע-כל שהעור כהה יותר והעוצמות גבוהות יותר-הסיכוי גדל. 


המטפל יבחר את הפרמטרים המתאימים עפ"י צבע עורו וסוג השערות(צפיפות, צבע ועובי) ויעשה טיפול ניסיוני בשטח קטן לבדיקת תופעות לוואי. ככל שהעור כהה יותר התוצאה תוכל להתקבל בשלב מאוחר יותר(הטסט) בסוג עור 1-3 התוצאה של הטסט תוכל להיראות לאחר 1/2 שעה, בסוג עור 4 לאחר 24 שעות ובסוג עור 5 או 6 לאחר 48-72 שעות.
הדבר הכרחי בשביל לאבחן רגישות מאוחרת ותופעות לוואי מאוחרות לטיפול, בעיקר שינויי צבע.

את כל הטיפולים יש לעשות לאחר גילוח!!! כדי ששערה לא תוכל לקלוט את האנרגיה כשהיא מונחת על העור ותגרום לכוויה על שטח פני העור.

תופעות לוואי שיכולות להיווצר: ראוי לזכור שצוות מיומן יודע לבחור עוצמות ופרמטרים אחרים ובכך מונע חלק מתופעות הלוואי אולם לא תמיד הדבר אפשרי ויש גורמים מחוץ לשליטת הרופאים: פצעונים-כתוצאה מהגיינה לא טובה, סתימת נקבוביות או גילוח לקוי,עקצוצים עד כאבים-בתלות באזור הטיפול וברגישות האישית. הטיפול
בחירת מטופלים
צבע העור וסוג השיער וצבע השיער מאפשרים להגדיר מטופלים ולחזות תוצאות הטיפולים.
למטופלים עם שיער ג'ינג'י לבן או בלונדיני צריך להסביר את מגבלות השיטה ולמעשה את העובדה כי אין אפשרות לטפל ולהסיר שיער לאנשים בעלי שיער בהיר.(ואין לקבל אותם לטיפולים להסרת שיער בלייזר)
שיער דק (בעיקר בפנים "פלומתי" אף הוא קשה לטיפול) מכוון שהשערה היא זו המוליכה את האנרגיה
הרי שיערה דקה הינה מוליכה גרועה של האנרגיה לשורש השערה ולמעשה עשויה להישרף לפני שהאנרגיה תגיע לשורש.
בחירת המטופלים על בסיס צבע עור עובי שערה וצבע השערה עשוי "להניב" טיפולים בעלי רמת הצלחה גדולה.
אנשים בעלי עור כהה אף הם מטופלים בדרגת קושי אחרת מסיבות אשר עלו כאן (מלנין רב המושך אליו את האנרגיה של הלייזר (מועמדים רגישים לתופעות לוואי).
אין בסעיף זה אלה להאיר את עיניכם לצורך ההחלטה מי הם המתקבלים לטיפולי לייזר ומה עשויים להיות סיכויי ההצלחה.(כמובן שאין לקבל לטיפול אנשים אשר אינם מתאימים לטיפולי לייזר)
ההנחיות למטופלים בין ייתר ההנחיות הניתנות למטופלים עלינו לזכור תמיד ולהזכיר כי אין להשתזף בתקופת הטיפול ויש להשתמש במשחות בעלות מקדם הגנה גבוה.
אין לטפל באנשים אשר השתזפו במהלך הטיפול . הטיפולים יחודשו לאחר זמן מספיק להעלמת השיזוף, צריך עוד לזכור כי השערה הנה המוליך הטבעי של האנרגיה לשורש השערה.
,

 
חדש - OPTIMA - 518 הסרת שיער

לחץ כאן לפרטים נוספים

הסרת שיער בשיטת IPL - קרן אור
פרפקט שירותי רפואה אסתטית, המומחים בהסרת שיער בטכנולוגיות המובילות לבחירתך!

לחץ כאן לפרטים נוספים

הסרת שיער בשיטת ה-DERMO FLASH
פרפקט שירותי רפואה אסתטית, המומחים בהסרת שיער בטכנולוגיות המובילות לבחירתך!

לחץ כאן לפרטים נוספים

הסרת שיער לצמיתות - בבית הלקוח/ה!
פרפקט שירותי רפואה אסתטית, המומחים בהסרת שיער בטכנולוגיות המובילות לבחירתך!

לחץ כאן לפרטים נוספים

 
 
 
   

 

 

+ שלח משוב
לייבסיטי - בניית אתרים